Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Guadeloupe

Guadeloupe satılık emlak

Guadeloupe bir denizaşırı bölümdür, Fransa'nın ayrılmaz bir parçasıdır. Avrupa Birliği ve Euro bölgesi bir bölge olarak. Euro resmi para birimidir. Bu küçük bir adadır ve Guadeloupe'da satılık mülk satın almak için iyi bir yer olmayabilir ama gerçek değildir.

Guadeloupe, kelebek benzeri bir şekle sahip bir deniz aşırı ülkesidir. Karayip Denizi'nin güneyinde yer alan bir grup adadan oluşur.

Guadeloupe, anakara Fransa için Hawaii'nin Amerika Birleşik Devletleri için ne olduğunu. Vatandaşların çoğu Avrupalılar, Afrikalılar ve Doğu Hintlilerin bir karışımıdır ve sadece ana dili, Antilleri ve Fransızları Creole konuşurlar. Yani eğer paranızı Guadeloupe'da satılık mülke yatırmaya karar verirseniz, bu en iyi dönem olabilir.

Fransız turistler arasında popüler bir turistik yer. Ziyaretçi gelenlerin% 80'inden fazlası Fransa'dan geliyor. Bir kez Amerikalılar tarafından çok az yer aldı.

Guadeloupe, ABD Haber ve Dünya Raporunun 2017'de Karayipler'de ziyaret edilecek en iyi ikinci yer olduğunu söyledi. Ayrıca National Geographic, adalarını kültür için dünyanın en iyi üç noktasından biri olarak da listeledi.

Guadeloupe'deki emlak sektörü diğer Karayip ülkelerine kıyasla pazarlık yapıyor. Nitekim, Guadeloupe'de satılık konutların ortalama fiyatı 2017 yılının ikinci yarısında sadece 161.063 Avro idi.

Baie Mahault ve Petit Bourg'da, satış fiyatları metrekare başına 1,341 ila 3,156 Euro arasında değişirken, evler metrekare başına 1,394 ila 2,917 Euro arasında değişiyordu. H2 2017'de.

Goyave'den, Basse-Terre'nin batı kıyısındaki Malendure'nin ucuna kadar, ev sahipleri, metrekare başına 2411 başına 662 avro karşılığında daire satın alabilirler. evler metrekare başına 1,429 Euro'ya 2,629 dolara satılıyor. Aynı dönemde

2017 yılında konut satışları bir önceki yıla göre% 2,8 artmıştır.

Guadeloupe, iki adadaki ana adalar şeklindeki kelebek adası olarak bilinir: batıda bulunan Basse-Terre ve doğuda Grande-Terre, dar bir kanal olan Rivière-Salée ile ayrılır. Guadeloupe iyi kumsallara sahip ve turizm giderek daha önemli.

  •  
    Guadeloupe'ye taşınıyorum. Gurbetçi ol ve Guadeloupe'de yaşa.

      Bozulmamış güzelliği ile dünya çapında ünlü Antiller Adası, bugünün kahramanı küçük bir cennet parçasıdır! Sonunda iyi mevsim geldi ve birçoğu bir seyahate çıkmayı, hatta yeni bir ulusa kalıcı olarak taşınmayı düşündü. Motivasyonlar en çeşitli olanlar arasındadır, çünkü biliyoruz ki her alıcı f ...

2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB